
Fjärrkontroll Beslag DesignX-driver Call me V17 XD alu
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
1 449 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Fjärrkontroll Call-Me V17 till X-Driver.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 973711 |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Fjärrkontroll |
| Djup | 100 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 330 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,05 kg |
| Bredd | 200 mm |
| EAN-nr | 7316180015264 |

