


Fjärrkontroll Gnosjö Konstsmidepassar Portabla lampor
Rek. pris 279 kr
!
207 kr 214 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

passar Portabla lampor
207 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Fjärrkontrollen för LED-batteridrivna lampor från Konstsmide ger dig enkel och bekväm kontroll av belysningen utan att du behöver resa dig upp. Med ett knapptryck kan du justera ljusstyrkan eller anpassa belysningen efter dina behov.
Fjärrkontrollen har en elegant svart design och passar perfekt till de batteridrivna lamporna. Tillverkad av hållbara material ger den ett stiligt och funktionellt intryck som passar i alla rum. Med kompakta mått ligger den bra i handen och är enkel att använda. De tydligt märkta knapparna gör den lätt att hantera, även i mörka rum.
Praktisk och pålitlig, ett bra tillbehör för alla hem.
Praktisk och pålitlig, ett bra tillbehör för alla hem.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 7838-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Fjärrkontroll |
| Driftkälla | Batteri |
| Spänning | 1,2 V |
| Djup | 15 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 155 mm |
| Bredd | 45 mm |
| EAN-nr | 7318307838756 |
