Förlängningsarm By Rydéns Långa Lisa Vit
369 kr
30 dagars prisgaranti

Långa Lisa Vit
369 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Långa Lisa är en praktisk förlängningsarm som möjliggör att du själv kan styra var du vill att lampan ska hänga. I de fall där din takkontakt inte sitter precis i mitten av ditt bords placering så är Långa Lisa det självklara valet för att du ska kunna få belysningen dit du vill och för att det ska se så symmetriskt snyggt ut som möjligt.
Varumärke
By RydénsBeskrivning
Långa Lisa är en praktisk förlängningsarm som möjliggör att du själv kan styra var du vill att lampan ska hänga. I de fall där din takkontakt inte sitter precis i mitten av ditt bords placering så är Långa Lisa det självklara valet för att du ska kunna få belysningen dit du vill och för att det ska se så symmetriskt snyggt ut som möjligt.
Långa Lisa kan max bära 2,5 kg och kan bli allt emellan 6-94 centimeter lång från takkåpans centrum. Om armen är fullt utdragen bör den inte belastas med mer än 1 kg.
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
| Art.Nr. | 2930460-5000 |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 300 W |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 55 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Lisa |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Bredd | 60 mm |
| Effekt/prestanda | 300 kW |
| EAN-nr | 7391741304612 |
