Förlängningskabel Llitt Allan Extension
Rek. pris 89 kr/frp
fr.79 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Allan Extension
79 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Förlängningskabel Llitt Allan Extension till Allan serien, fungerar med både Decklight, Steplight och Spotlight.
Varumärke
LlittBeskrivning
Förlängningskabel Llitt Allan Extension till Allan serien, fungerar med både Decklight, Steplight och Spotlight.
Egenskaper
| Varumärke | Llitt |
| Färg | Svart |
| Längd | 2000, 5000 mm |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | PP |
| Serie | Allan |
| Typ | Förlängningskabel |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Kabellängd | 2, 5 m |
| Tillverkarens Art.Nr. | 480022, 480023 |
| Vikt | 0,06, 0,14 kg |
