Förlängningskabel Markslöjd Connect
39 kr
29 krSpara 26 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Connect
29 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Förlängningskabel till Markslöjd Connect när man vill ha mellanrum mellan LED-armaturerna. Längd: 1 m.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Förlängningskabel till Markslöjd Connect när man vill ha mellanrum mellan LED-armaturerna. Längd: 1 m.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 105881 |
| Färg | Vit |
| Djup | 8 mm |
| Höjd | 8 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Connect |
| Typ | Kabel |
| Bredd | 1000 mm |
| EAN-nr | 7330024550100 |
