



Frontlock Hide-a-liteIndicate Beam Antracit250 mm
Rek. pris 410 kr
!
199 kr 271 kr
Spara 27 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Bredd

Indicate Beam Antracit
250 mm 199 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Täckring Hide-a-lite är en täckring som är perfekt när du vill byta ut gamla halogen- och kompaktlysrörsarmaturer och hålmåtten inte passar. Istället för att göra om taket eller sätta nya takplattor placerar du enkelt din downlight direkt i en täckring. Täckringen har en ytbehandling och rostfria fjädrar som klarar både inne- och utomhusmiljöer.
Varumärke
Beskrivning
Täckring Hide-a-lite är en täckring som är perfekt när du vill byta ut gamla halogen- och kompaktlysrörsarmaturer och hålmåtten inte passar. Istället för att göra om taket eller sätta nya takplattor placerar du enkelt din downlight direkt i en täckring. Täckringen har en ytbehandling och rostfria fjädrar som klarar både inne- och utomhusmiljöer.
Täcker gammal håltagning upp till 245 mm och passar till armaturer med håltagningsmått upp till 85 mm med maximal ytterdiameter på 96 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
|---|---|
| Art.Nr. | 7466863 |
| Färg | Vit |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Håltagningsmått | 85 mm |
| Bredd | 250 mm |
| Höjd | 43 mm |
| Diameter | 96 mm |
| EAN-nr | 7392971130309 |