
Grenkontakt Beslag Design LED TRIAC 500mA/18W
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
69 kr
55 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

LED TRIAC 500mA/18W
55 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Grenkontakt ESP för LED-belysning 350 och 500 mA.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 972722 |
| Färg | Svart |
| Längd | 40 mm |
| Höjd | 10 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Plast |
| Typ | Grenkontakt |
| Bredd | 25 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7316189727229 |

