Beskrivning
Infraröd rörelsesensor för skåp, garderober och lådor med två funktioner. Kan monteras untapåliggande eller infälld.
Information- On/Off: sensorn känner av rörelse inom 5 cm och stänger av eller slår på strömmen- Limit: sensorn tänder belysningen när luckan öppnas och släcker när den stängs
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 97411 |
| Färg | Vit |
| Längd | 62 mm |
| Håltagningsmått | 16 mm |
| Bredd | 16 mm |
| Sensor | Ja |
| Höjd | 12 mm |
| Inbyggnadsdjup | 64 mm |
| EAN-nr | 8027934115664 |


