Kabel med Takpropp Markslöjd Track
135 kr
30 dagars prisgaranti

Track
135 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Kabel till Markslöjd Track som kopplas till transformatorn och ansluts till vanlig takkontakt.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 105143 |
| Färg | Vit |
| Djup | 8 mm |
| Höjd | 8 mm |
| Serie | Track |
| Typ | Kabel |
| Bredd | 3000 mm |
| EAN-nr | 7330024538016 |

