
Kontrollmodul Beslag Design X-driver CM2-XD
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
569 kr
455 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

X-driver CM2-XD
455 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

X-DRIVER + CM2 + CALL ME ELLER FJÄRRKONTROLL RC3. X-DRIVER + CM2 + IR WI-XD & PIR WI-XD. Med den här konfigurationen kan man använda Beslag Designs trådlösa IR-sensorer.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
X-DRIVER + CM2 + CALL ME ELLER FJÄRRKONTROLL RC3. X-DRIVER + CM2 + IR WI-XD & PIR WI-XD. Med den här konfigurationen kan man använda Beslag Designs trådlösa IR-sensorer.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973706 |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 330 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Typ | Kontrollmodul |
| Vikt | 0,01 kg |
| Bredd | 200 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7316180015233 |
