
Kontrollmodul Beslag Design X-driver CM4-XD
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
1 139 kr
909 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

X-driver CM4-XD
909 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Fjärrkontroll till RC3 X driver.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973708 |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Typ | Kontrollmodul |
| Vikt | 0,01 kg |
| Bredd | 100 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7316180015240 |

