Koppling Markslöjd Connect Hörn
39 kr
29 krSpara 26 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Connect Hörn
29 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Mellankoppling till Markslöjd Connect. Svängd 90 graders mellankoppling för hopmontering av skenor runt hörn utan mellanrum.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Mellankoppling till Markslöjd Connect. Svängd 90 graders mellankoppling för hopmontering av skenor runt hörn utan mellanrum.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 105878 |
| Färg | Vit |
| Djup | 43 mm |
| Höjd | 8 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Connect |
| Typ | Koppling |
| Bredd | 43 mm |
| EAN-nr | 7330024550070 |

