Koppling Markslöjd Connect Rak
39 kr
30 dagars prisgaranti

Connect Rak
39 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Mellankoppling till Markslöjd Connect. Används när man vill ha LED-skenorna på rad utan mellanrum.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 105877 |
| Färg | Vit |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 5 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Connect |
| Typ | Koppling |
| Bredd | 35 mm |
| EAN-nr | 7330024550063 |


