
Kopplingsplint Beslag DesignLD8030
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
99 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Kopplingsplint till LD8030 från Beslag Design.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 992661 |
| Längd | 68 mm |
| Serie | LD8030 |
| Bredd | 13 mm |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 30 mm |
| EAN-nr | 7316189926615 |

