Kupa Ifö Electric Biba D200 84,5
Rek. pris 929 kr
753 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Biba D200 84,5
753 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Kupa Biba matt opal från Ifö Electric. Torka av med fuktig trasa vid behov. Kan med fördel diskas i diskmaskin.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Kupa Biba matt opal från Ifö Electric. Torka av med fuktig trasa vid behov. Kan med fördel diskas i diskmaskin.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7906146 |
| Färg | Transparent |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Diameter | 200 mm |
| Höjd | 52 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 1619130 MATT OPAL |
| Material | Glas |
| Serie | Glober och Glas Ifö Electric |
| Typ | Kupa |
| Vikt | 1,05 kg |
| EAN-nr | 7312906191304 |
