Kupa Ifö Electric Glob Matt Opal
fr.903 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Glob Matt Opal
903 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Kupa Glob i matt opal från Ifö Electric med gänga 185,5 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Färg | Transparent |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Material | Glas |
| Serie | Glob |
| Typ | Kupa |
| Diameter | 200, 300 mm |
| Höjd | 169, 260 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 06140-1, 161411 |
| Vikt | 0,215 kg |

