Lamphållare Ifö Electric Glasyr IP54/57 E27
fr.225 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Glasyr IP54/57 E27
225 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Lamphållare E27 glasyr med klämhylsor för polskruvar.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Färg | Brun, Grå, Svart, Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | E27 |
| Typ | Lamphållare |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 45, 57 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 52723103 E27, 52723123, 52723143, 52723163 |
| Material | Keramik/Metall, Porslin |
| Vikt | 0,5, 0,075, 0,163 kg |
| Diameter | 65 mm |

