


Lamphållare Ifö ElectricIP20 E27
258 kr 299 kr
Spara 14 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

IP20 E27
258 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Klassisk fotlamphållare i svart porslin. Passar såväl byggnadsIfösdaren som någon som letar efter tidlös design till en modern miljö. IP20 rak E27 75W.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
|---|---|
| Art.Nr. | 52709 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Effekt | 100 W |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 52709 |
| Material | Porslin |
| Serie | Glober och Glas Ifö Electric |
| Sockel | E27 |
| Typ | Lamphållare |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 65 mm |
| Höjd | 56 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,18 kg |
| EAN-nr | 7312905270963 |
