
Lamphållarring Ifö ElectricGlaserad
59 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Glaserad
59 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Lamphållarring glaserad E27 för fotlamphållare 52709.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
|---|---|
| Art.Nr. | 7903523 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | E27 FÖR 52709, 52711 |
| Material | Porslin |
| Serie | Glober och Glas Ifö Electric |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Lamphållarring |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 30 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,05 kg |
| EAN-nr | 7312905175527 |
