LED-box SG ARMATUREN 48
Rek. pris 315 kr
132 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

48
132 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Lågbyggande endast 48mm downlightbox som passar i glespanelen. Tillverkad i värmebeständigt, halogenfritt och brandsäkert (v0) material. Infällnadsmått: lxbxh: 380x225x48mm.
Varumärke
SG ARMATURENBeskrivning
Lågbyggande endast 48mm downlightbox som passar i glespanelen. Tillverkad i värmebeständigt, halogenfritt och brandsäkert (v0) material. Infällnadsmått: lxbxh: 380x225x48mm.
Egenskaper
| Varumärke | SG ARMATUREN |
| Art.Nr. | 7463789 |
| Färg | Vit |
| Längd | 380 mm |
| Höjd | 48 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | LEDBOX 48 |
| Material | Plast |
| Typ | Tillbehör armaturer/belysning |
| Vikt | 0,31 kg |
| Bredd | 225 mm |
| EAN-nr | 7021989001164 |

