LED Trafo Hide-a-lite PMR 12V 8,4W DC
Rek. pris 692 kr
280 kr
275 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

PMR 12V 8,4W DC
275 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Likspänningstransformator avsedd att användas till 12V eller 24V LED-ljuskällor. För montage i apparatdosa eller liknande.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Likspänningstransformator avsedd att användas till 12V eller 24V LED-ljuskällor. För montage i apparatdosa eller liknande.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7452544 |
| Färg | Vit |
| Effekt | 8,4 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Transformator |
| Höjd | 19 mm |
| Spänning | 12 V |
| Effekt/prestanda | 8,4 W |
| Diameter | 53 mm |
| EAN-nr | 7392971112329 |
