
Lins Hide-a-liteOptic Track Optic Track XS 36°
Rek. pris 143 kr
!
fr. 109 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Byt från reflektor till lins på din Optic XS armatur, passar Track och Spot.
Lins till Optic Track/Spot XS. Linsen ersätter ett klassiskt halogenljus. Linsen ger en mjuk och behaglig ljusbild med hög ljuskomfort.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
|---|---|
| Färg | Svart, Vit |
| Material | Plast |
| Serie | Optic Track |
| Produkttyp | Lins |
| Djup | 20,6 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Vikt | 0,06 kg |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5418, 5419 |


