
Monteringskit Beslag Design Profil TWIG XA Clips/Tejp
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
99 kr
89 krSpara 10 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Profil TWIG XA Clips/Tejp
89 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Monteringskit Beslag Design Profil TWIG XA Clips/Tejp är ett monteringskit till Led-profil Twig Xa med både clips och tejp.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Monteringskit Beslag Design Profil TWIG XA Clips/Tejp är ett monteringskit till Led-profil Twig Xa med både clips och tejp.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973464 |
| Färg | Aluminium |
| Djup | 11 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Material | Metall |
| Serie | TWIG |
| Typ | Monteringskit |
| Vikt | 0,01 kg |
| Bredd | 15 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7316180005234 |


