Monteringsplåt Ifö Electric 185,5 mm 3x28W E14
593 kr
30 dagars prisgaranti

185,5 mm 3x28W E14
593 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Monteringsplåt 185,5 mm E14 3 x 28W.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7500139 |
| Färg | Silver |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Effekt | 28 W |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 185,5 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 154048 |
| Material | Plåt/porslin |
| Effekt/prestanda | 28 W |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | 3xE14 |
| Typ | Monteringsplåt |
| Sensor | Nej |

