


Multibox SG ARMATURENMini
135 kr 365 kr
Spara 63 %
Kampanj
67 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Mini
135 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 14-16 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Utdragbar downlightbox, justerbar från 330 till 600 mm. Försedd med dubbelhäftande tejp för lättare infästning av diffusionsplast. Låg infällnadsdjup på 65 mm för armaturer med lågt inbyggnadsdjup.
Egenskaper
| Varumärke | SG ARMATUREN |
|---|---|
| Art.Nr. | 7470395 |
| Färg | Vit |
| Längd | 330 mm |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Tillverkarens Art.Nr. | 900106 |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Tillbehör armaturer/belysning |
| Höjd | 65 mm |
| Vikt | 0,452 kg |
| Bredd | 280 mm |
| EAN-nr | 7021989001065 |
