




Pendelfäste Hide-a-liteGlobeSvart
943 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Pendelfäste Hide-a-lite Globe är ett pendelfäste till Globe som innehåller takkopp med inbyggt fasdimringsbart drivdon och 2 m textilkabel som enkelt justeras till önskad längd. Den är dimbar med de vanligaste dimrarna på marknaden.
Svart utförande.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
|---|---|
| Art.Nr. | E7464994 |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Globe |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Diameter | 148 mm |
| Höjd | 2064 mm |
| Vikt | 0,47 kg |
| Bredd | 148 mm |
| EAN-nr | 7392971129280 |
