
PIR-sensor Beslag Designför Control Box
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
359 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Denna PIR-sensor är en infraröd rörelsesensor som monteras infälld och passar Beslag Design Control Box-system. Sensorn känner av rörelse inom 3 m och stänger av eller slår på strömmen.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 973909 |
| Färg | Vit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Sensor |
| Djup | 22,5 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 20,5 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,42 kg |
| Bredd | 22,5 mm |
| EAN-nr | 7316180016148 |

