
PIR-sensor Beslag Design Nexus Infälld
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
1 039 kr
829 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Nexus Infälld
829 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

PIR-sensor Beslag Design Nexus Infälld är en sensor som aktiveras omedelbart när den upptäcker rörelse inom sin detekteringsradie. Efter cirka 180 sekunder utan någon detekterad rörelse, stänger sensorn automatiskt av belysningen, vilket sparar energi och ökar armaturens livslängd.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
PIR-sensor Beslag Design Nexus Infälld är en sensor som aktiveras omedelbart när den upptäcker rörelse inom sin detekteringsradie. Efter cirka 180 sekunder utan någon detekterad rörelse, stänger sensorn automatiskt av belysningen, vilket sparar energi och ökar armaturens livslängd.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973588 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Effekt | 1 W |
| Djup | 11 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 1 W |
| Serie | Nexus |
| Sockel | Kopplingsplint |
| Vikt | 0,03 kg |
| Bredd | 64 mm |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7316180026581 |
