
PIR-sensor Beslag Design Nexus Utanpåliggande
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
1 039 kr
829 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Nexus Utanpåliggande
829 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

PIR-sensor Beslag Design Nexus Utanpåliggande är en sensor som aktiveras omedelbart när den upptäcker rörelse inom sin detekteringsradie. Efter cirka 180 sekunder utan någon detekterad rörelse, stänger sensorn automatiskt av belysningen, vilket sparar energi och ökar armaturens livslängd.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
PIR-sensor Beslag Design Nexus Utanpåliggande är en sensor som aktiveras omedelbart när den upptäcker rörelse inom sin detekteringsradie. Efter cirka 180 sekunder utan någon detekterad rörelse, stänger sensorn automatiskt av belysningen, vilket sparar energi och ökar armaturens livslängd.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973589 |
| Färg | Vit |
| Djup | 7,5 mm |
| Höjd | 12 mm |
| Material | Plast |
| Serie | Nexus |
| Sockel | Kopplingsplint |
| Vikt | 0,03 kg |
| Bredd | 64 mm |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7316180026598 |
