



Profil Beslag DesignLedye
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
439 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Ledye är en aluminiumprofil för flexibla LED-strips och passar alla LED-strips från Beslag Design. Komplettera profilen med ändavslut och bländskydd, detta finns som tillbehör.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 973311 |
| Längd | 2000 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Material | Aluminium |
| Serie | Ledye |
| Bredd | 30 mm |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 2 mm |
| EAN-nr | 7316189733114 |

