


Profil Beslag DesignString FM
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
229 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Infälld LED-profil helt i opal plast för ett minimalistiskt utseende och effektfullt ljus. Enkel och snabb montering med monteringsclips. Passar endast 8mm breda LED-strips.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 973291 |
| Längd | 2000 mm |
| Energieffektivitet | A++ |
| Material | Plast |
| Serie | String |
| Bredd | 18 mm |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 8,5 mm |
| Inbyggnadsdjup | 9,5 mm |
| EAN-nr | 7316189732919 |

