Profil Westal häng WLS 15x30 2m Alu
619 kr
30 dagars prisgaranti

häng WLS 15x30 2m Alu
619 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fri frakt!

Profil Westal Häng WLS 15x30 2m Alu är en aluminiumprofil som monteras enklast med tillhörande clips. Den är lämplig för belysning i kök, badrum, tvättstugor, trappor, nedpendlat i profil etc. Komplettera med gavlar och extra uppfästningsclips.
Varumärke
WestalBeskrivning
Profil Westal Häng WLS 15x30 2m Alu är en aluminiumprofil som monteras enklast med tillhörande clips. Den är lämplig för belysning i kök, badrum, tvättstugor, trappor, nedpendlat i profil etc. Komplettera med gavlar och extra uppfästningsclips.
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7506687 |
| Längd | 2000 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | WLS |
| Typ | Profil |
| Vikt | 1,5 kg |
| Bredd | 15 mm |
| EAN-nr | 7393044201698 |
