Profil Westal krok WLS 37x18 2m Alu
532 kr
30 dagars prisgaranti

krok WLS 37x18 2m Alu
532 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fri frakt!

Profil Westal Krok WLS 37x18 2m Alu är en aluminiumprofil som monteras enklast med tillhörande clips. Den är lämplig för belysning i kök, badrum, tvättstugor, trappor, nedpendlat i profil etc. Komplettera med gavlar och extra uppfästningsclips.
Varumärke
WestalBeskrivning
Profil Westal Krok WLS 37x18 2m Alu är en aluminiumprofil som monteras enklast med tillhörande clips. Den är lämplig för belysning i kök, badrum, tvättstugor, trappor, nedpendlat i profil etc. Komplettera med gavlar och extra uppfästningsclips.
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7506691 |
| Längd | 2000 mm |
| Höjd | 18 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | WLS |
| Typ | Profil |
| Vikt | 4 kg |
| Bredd | 37 mm |
| EAN-nr | 7393044201735 |
