Reflektor Hide-a-lite Highlite Alu
967 kr
695 krSpara 28 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Highlite Alu
695 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Reflektor för dig som enkelt vill förändra utseendet på din Highlite-armatur. Förstärker armaturens estetiska uttryck.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Reflektor för dig som enkelt vill förändra utseendet på din Highlite-armatur. Förstärker armaturens estetiska uttryck.
Reflektor för dig som enkelt vill förändra utseendet på din Highlite-armatur. Förstärker armaturens estetiska uttryck och finns i alu, svart samt linjeprisma.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7217088 |
| Färg | Aluminium |
| Diameter | 435 mm |
| Höjd | 130 mm |
| IP-Klassning | IP65 |
| Material | Aluminium |
| Serie | Highlite IP65 |
| Produkttyp | Tiilbehör Höghöjdsarmatur |
| Vikt | 0,3 kg |
| EAN-nr | 7392971146041 |


