
Rehabring SG ARMATUREN133 mm
fr. 215 krfr. 276 kr
Från 17 %
Kampanj
68 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Rehabringen är utformad för att lösa problem med befintliga hål vid armaturbyte. Med ringarna kan man därför "rehabilitera" taket till en låg kostnad.
Egenskaper
| Varumärke | SG ARMATUREN |
|---|---|
| Färg | Antracit, Borstat Stål, Svart |
| Längd | 133 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Rehabring |
| Produkttyp | Rehabring |
| Diameter | 133 mm |
| Höjd | 4 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 9143, 9233, 9973 |
| Bredd | 133 mm |
