
Sensor Beslag Design Dotti IR FW 12/24V 36/72W
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
939 kr
749 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Dotti IR FW 12/24V 36/72W
749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Infraröd utanpåliggande rörelsesensor för skåp, garderober och lådor. Limit: Sensorn tänder belysningen när luckan öppnas och släcker när den stängs. Inställningen kan ändras från sensorläge bakom dörren till läge med beröringsdimmer genom att trycka på knappen på enhetens baksida.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Infraröd utanpåliggande rörelsesensor för skåp, garderober och lådor. Limit: Sensorn tänder belysningen när luckan öppnas och släcker när den stängs. Inställningen kan ändras från sensorläge bakom dörren till läge med beröringsdimmer genom att trycka på knappen på enhetens baksida.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 974263 |
| Färg | Grå |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Effekt | 72 W |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 31 mm |
| Höjd | 9 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 72 W |
| Sockel | Kopplingsplint |
| Typ | Sensor |
| Vikt | 0,1 kg |
| Bredd | 38 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7316180009546 |
