
Skarvkabel Beslag Designför Control Box
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
89 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Skarvkabel Beslag Design för control box är en 1500 mm kabel med två kontakter. Den används vid anslutning av flera kontrollboxar.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 973910 |
| Färg | Grå |
| Längd | 1500 mm |
| Material | Plast |
| Typ | Skarvkabel |
| Dimbar | Nej |
| IP-Klassning | IP20 |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,25 kg |
| Bredd | 12 mm |
| EAN-nr | 7316180016155 |


