Skena Markslöjd Track
619 kr
30 dagars prisgaranti

Track
619 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Skena till Markslöjds LED-spotar Track. Levereras inklusive ändhylsa och l-koppling. Kan kopplas ihop till en maxlängd på 2 m. Om man vill koppla två skenor i vinkel så behöver man köpa till vinkelkopplingen. Vill man koppla två på rad så använder man den medföljande I-kopplingen.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Skena till Markslöjds LED-spotar Track. Levereras inklusive ändhylsa och l-koppling. Kan kopplas ihop till en maxlängd på 2 m. Om man vill koppla två skenor i vinkel så behöver man köpa till vinkelkopplingen. Vill man koppla två på rad så använder man den medföljande I-kopplingen.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 105031 |
| Färg | Vit |
| Spänning | 12 V |
| Djup | 24 mm |
| Höjd | 24 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Serie | Track |
| Typ | Skena |
| Bredd | 1000 mm |
| EAN-nr | 7330024533981 |
