Skena Nordlux Link Svart1 m
Rek. pris 349 kr
326 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Link Svart
1 m
326 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Strömskena från Nordlux som kan monteras antingen på väggen eller i taket. Det följer med ett ändanslutningsstycke med skenorna. Montera snabbt och enkelt pendellampor eller spotlights från Link-systemet med denna skena.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Strömskena från Nordlux som kan monteras antingen på väggen eller i taket. Det följer med ett ändanslutningsstycke med skenorna. Montera snabbt och enkelt pendellampor eller spotlights från Link-systemet med denna skena.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 79079903 |
| Färg | Svart |
| Effekt | 690 W |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 1 m |
| Effekt/prestanda | 690 W |
| Serie | Link |
| Typ | Spotlight-skena |
| Bredd | 3,5 cm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 5701581356382 |

