Skena SG ARMATUREN 2M Zip 230V
Rek. pris 879 kr
fr.417 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

2M Zip 230V
417 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 39 kr

Zip 1-fassystem är ett elegant skensystem med skenor och tillbehör i vitt, svart och borstat stål. Systemet utmärker sig med sin slimmade design och snygga, matta finish som matchar taket perfekt. Med alla detaljer blir systemet flexibelt för många miljöer och applikationer. Ändstycke och täcklist ingår med skenan.De tillhörande spotlightsen till systemet har en ultratunn adapter som döljs helt inuti skenan, så det blir en stilren siluett.
Varumärke
SG ARMATURENBeskrivning
Zip 1-fassystem är ett elegant skensystem med skenor och tillbehör i vitt, svart och borstat stål. Systemet utmärker sig med sin slimmade design och snygga, matta finish som matchar taket perfekt. Med alla detaljer blir systemet flexibelt för många miljöer och applikationer. Ändstycke och täcklist ingår med skenan.De tillhörande spotlightsen till systemet har en ultratunn adapter som döljs helt inuti skenan, så det blir en stilren siluett.
Egenskaper
| Varumärke | SG ARMATUREN |
| Färg | Svart, Vit |
| Längd | 1150, 2000 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 22 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Zip |
| Typ | Tillbehör armaturer/belysning |
| Bredd | 22 mm |
| Spänning | 230, 240 V |
| Tillverkarens Art.Nr. | 3050, 3151, 3162 |
| Vikt | 1,4, 0,62, 0,695 kg |
