
Spänningsregulator Beslag Design Triac 5V
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
179 kr
143 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Triac 5V
143 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Använd när endast en eller två LED-spot belastar drivdonet.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 971227 |
| Färg | Vit |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 5 V |
| Djup | 15 mm |
| Höjd | 16 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Sockel | Kopplingsplint |
| Typ | Spänningsregulator |
| Vikt | 0,04 kg |
| Bredd | 55 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7316189712270 |

