Startkabel Markslöjd Expand 3,5m med Väggkontakt+Brytare
Rek. pris 239 kr
179 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Expand 3,5m med Väggkontakt+Brytare
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Startkabel Expand från Markslöjd i svart metall med väggkontakt. Kabel med strömbrytare på sladden.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107977 |
| Färg | Svart |
| Utförande | Startkabel |
| Höjd | 10 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall |
| Serie | Expand |
| Vikt | 0,18 kg |
| Bredd | 3500 mm |
| EAN-nr | 7330024588677 |

