Täckring Hide-a-lite Optic XS 70 Ø45
Rek. pris 168 kr
fr.161 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Optic XS 70 Ø45
161 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Täckring Hide-a-lite Optic XS 70 Ø45 är en täckring för accentarmaturen Optic XS när du vill byta ut befintliga minidownlights med håltagningsmått 55-62 mm. För gamla håltagningar upp till 65 mm.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Täckring Hide-a-lite Optic XS 70 Ø45 är en täckring för accentarmaturen Optic XS när du vill byta ut befintliga minidownlights med håltagningsmått 55-62 mm. För gamla håltagningar upp till 65 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Färg | Svart, Vit |
| Produkttyp | Täckring |
| Håltagningsmått | 55 mm |
| Material | Aluminium |
| Höjd | 6 mm |
| Vikt | 0,014 kg |
| Diameter | 70 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 3751, 3752 |
