



Täckring Hide-a-liteOptic XS 70 Ø45Svart
Rek. pris 168 kr
!
161 kr
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart

Optic XS 70 Ø45
Svart 161 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Täckring Hide-a-lite Optic XS 70 Ø45 är en täckring för accentarmaturen Optic XS när du vill byta ut befintliga minidownlights med håltagningsmått 55-62 mm. För gamla håltagningar upp till 65 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
|---|---|
| Art.Nr. | 7474373 |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens Art.Nr. | 3752 |
| Höjd | 6 mm |
| Vikt | 0,014 kg |
| Diameter | 70 mm |
| Produkttyp | Täckring |
| Håltagningsmått | 55 mm |
| Material | Aluminium |
| EAN-nr | 7392971139043 |


