Tak-/väggfäste Hide-a-lite Highlite Svart
Rek. pris 508 kr
365 kr
349 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Highlite Svart
349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tak-/väggfäste Hide-a-lite Highlite Svart är ett robust tillbehör till Highlite IP65 för montage i tak eller på vägg. Justerbar 90°.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Tak-/väggfäste Hide-a-lite Highlite Svart är ett robust tillbehör till Highlite IP65 för montage i tak eller på vägg. Justerbar 90°.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7217090 |
| Färg | Svart |
| Längd | 234 mm |
| Höjd | 188 mm |
| IP-Klassning | IP65 |
| Material | Metall |
| Serie | Highlite IP65 |
| Produkttyp | Tiilbehör Höghöjdsarmatur |
| Vikt | 0,46 kg |
| Bredd | 54 mm |
| EAN-nr | 7392971146065 |


