
Takbeslag SG ARMATURENSense För Bärverk C
321 kr 346 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Sense För Bärverk C
321 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Takbeslag Sense för bärverk C.
Egenskaper
| Varumärke | SG ARMATUREN |
|---|---|
| Art.Nr. | 7016851E |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Längd | 44 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 212176 |
| Material | Aluminium |
| Serie | Sense |
| Produkttyp | Takbeslag |
| Höjd | 18 mm |
| Bredd | 65 mm |
| EAN-nr | 7021982121760 |
