


Takboxkoppling SG ARMATURENZip 230V Vit
Rek. pris 699 kr
!
455 kr 585 kr
Spara 22 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Zip 230V Vit
455 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Takboxkoppling mattvit för 230V skena. Monteras över takdosa för att ansluta 1 eller 2 skenor.
Egenskaper
| Varumärke | SG ARMATUREN |
|---|---|
| Art.Nr. | 7400003 |
| Färg | Vit |
| Längd | 168 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Tillverkarens Art.Nr. | 3052 |
| Material | Stål |
| Serie | Zip |
| Produkttyp | Tillbehör armaturer/belysning |
| Höjd | 24 mm |
| Vikt | 0,592 kg |
| Bredd | 120 mm |
| EAN-nr | 7021980030521 |
