Takkontakt Markslöjd DCL Klass II
59 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

DCL Klass II
59 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
DCL Takkontakt från Markslöjd, klass II med 15 cm kabel.
Recensioner
Marianne TVerifierad köpare
för 5 år sedanHelt okej, allt är bytt till jordade stickproppar så jag var tvungen.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107968 |
| Färg | Vit |
| Längd | 30 mm |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Höjd | 15 mm |
| Material | Plast |
| Typ | Takkontakt |
| Vikt | 0,02 kg |
| Bredd | 180 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330024588585 |

