Takupphänge PR Home Bas EU
fr.99 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Bas EU
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Takupphänge PR Home Bas EU är ett takupphänge med lång sladd och har ett E27-ringfäste samt takkontakt. Det levereras med kopplingsplint.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Takupphänge PR Home Bas EU är ett takupphänge med lång sladd och har ett E27-ringfäste samt takkontakt. Det levereras med kopplingsplint.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Svart, Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 130 mm |
| Diameter | 130 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Serie | Bas |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Takupphänge |
| Bredd | 130 mm |
| Sensor | Nej |
| Kabellängd | 1,2, 2,1 m |
| Höjd | 110, 130 mm |
| Vikt | 0,2, 0,14 kg |
