Takupphänge PR Home Textil Linne
299 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Textil Linne
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Takupphänge PR Home Textil Linne är ett takupphänge i linne-textil som är 2,1 meter lång, har ett E27-ringfäste och en kopplingsplint. Takkontakt ingår ej.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Takupphänge PR Home Textil Linne är ett takupphänge i linne-textil som är 2,1 meter lång, har ett E27-ringfäste och en kopplingsplint. Takkontakt ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | TT-18-N |
| Färg | Beige |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 130 mm |
| Höjd | 2100 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Textil |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Takupphängning |
| Vikt | 0,1 kg |
| Bredd | 130 mm |
| EAN-nr | 7330976124756 |




